Kosmetika Healer

Doprava od 75 Kč a nad 2500 kč zdarma. Všechny produkty skladem.

Healer Coll

Healer Coll - je další z produktů nové generace řady HEALER. Tento revoluční produkt je univerzální kolagenní pěna, která v podobě krycích polštářků maximálně posílí regeneraci ošetřovaného místa.  Je vyroben z bovinního kolagenu s přidáním malého množství bovinních buněčných bílkovin a neobsahuje žádné konzervační látky.

 

  • 660d952413b77-staensoubor2.jpg

    Healer Coll

    Nový revoluční produkt v podobě univerzálních krycích polštářků, který maximálně posílí regeneraci ošetřovaného místa. 345 Kč

• Kolagenní pěna je vyrobena z bovinního kolagenu s přidáním bovinních buněčných bílkovin. Celý produkt je lyofilizován. Neobsahuje žádné konzervační látky.


• K výrobě Healer Collu je použit krystalický kolagen typu I s odstraněnými telopeptidy. Tím vzniká atelokolagen špičkové čistoty, který má vysoký stupeň vstřebávání. Díky své pórovité struktuře se vyznačuje vysokou absorpční schopností.


• K výrobě Healer Collu je použito calf blood serum, které obsahuje účinné a silně regenerující faktory z krevních destiček.


Použití:

Na místo, kde je třeba maximálně posílit regeneraci přiložte plátek Healler Collu a pokud je to možné, zafixujte a nechejte působit jeden až dva dny. Pokud je ošetřované místo vlhké, Healer Coll vlhkost velmi dobře vsákne. Pokud je suché, je vhodné ošetřované místo mírně navlhčit (například Healer gelem, který účinky Healer Collu ještě více podpoří), aby Healer Coll lépe přilnul.