Kosmetika Healer

Doprava od 75 Kč a nad 2500 kč zdarma. Všechny produkty skladem.

Rodina a péče o zdraví

Do rukou se vám dostává unikátní péče pro všechny členy vaší rodiny: malé děti, dospělé i seniory! Bez zbytečné chemie a bez nežádoucích účinků! Při používání našich produktů využíváme přirozené regenerativní procesy pro hojení a omlazování, které jsou našemu tělu vlastní. Principem jsou izolované růstové faktory a krevní proteiny z krevních destiček a plazma, které výrobce, společnost VA- BIOS, s.r.o. vyrábí z krve klinicky kontrolovaných zvířat. Destičkové faktory jsou takto 4 x koncentrovanější než v běžném stavu. Vyrobený lyzát (tedy izolované destičkové faktory a plazma) se přidává do speciálního vysoce kvalitního gelového základu nebo do unikátního krémového základu pod názvy HEALER GEL® a HEALER CREME. Vyvinuto českými lékaři a vyrobeno v ČR. Produkty jsou vyzkoušeny stovkami spokojených pacientů i lékařů. Ještě nikdy se v rámci kosmetických produktů nenabízely takto působící kosmetické přípravky. Buďte proto prozíraví a vybavte se HEALER GEL® a HEALER CREME do vaší domácí lékárničky a buďte připraveni na péči o vaše blízké.

produkty
  • healer gel tubička 5ml
  • healer gel dávkovač 30ml
  • healer gel polštářek 1ml

O co jde v produktech HEALER? Unikátní technologie z pera českých vědců pomohla vyvinout speciální složení gelu a krému, které viditelně působí na pokožku a s extrémní silou a v rychlém čase ji dokáží regenerovat, hojit a omlazovat. Růstové faktory a
signální proteiny, izolované z krevních destiček, stimulují mezenchymální kmenové buňky ve pokožce. Ty se přemění na novou a zdravou tkáň. Takto působí jako podpůrná terapie i v péči o chronické rány (dekubity, syndrom diabetické nohy, popáleniny aj.). Více o těchto účincích v sekci ZDRAVÍ a REGENERACE Na co použít HEALER GEL®  a HEALER CREME v rámci péče o zdraví vaší rodiny?
Opary: Aplikujte HEALER GEL®, který opar rychle zklidní a začne regenerovat poškozenou kůži rtu po ataku virových buněk. HEALER GEL® není antivirotikum, ale zcela zřetelně regeneruje poškozenou kůži v místě napadení oparu. Urychlí vlastní regeneraci o 60%! Zklidní, působí mírně analgeticky a proti otokům. Doporučujeme aplikovat 2xdenně lokálně tenkou vrstvou. Pro urychlení zničení virových buněk lze využít i potravinový doplněk firmy Barny´s Herpenorm (přírodní látka aminokyselina Lysin + zinek, zakoupíte v lékárně). Jedná se o kapsle, které se užívají 2x denně.