Kosmetika Healer

Doprava od 75 Kč a nad 2500 kč zdarma. Všechny produkty skladem.

Co říkají zákazníci

Zde si můžete přečíst zkušenosti uživatelů.

Chcete se podělit o zkušenost s našimi produkty? Napište nám na info@kosmetikahealer.cz a my ji zde rádi zveřejníme.

 

produkty
 • healer gel tubička 5ml
 • healer gel dávkovač 30ml
 • healer gel polštářek 1ml

Srdce

 • 19.02.2021
 • Aleš

Bylo mi 47 let. Když jsem šel se synem hrát fotbal - během prvních 10 SEKUND jsem byl okamžitě zpocený. Výkon mi nijak nevadil. Byl jsem zvyklý. Ale připadal jsem si jako stařec. moje diagnoza (z rezonance escanu) byla poškození ve střední části srdce. To není infarktové místo, ale (jako všechny problémy na srdci) umí udělat pěkné potíže... kamarád - který mi tuto diagnózu dělal mi doporučil preparát Healler B2 Strong. Vysvětlil mi i vývoj tohoto preparátu a proč funguje. A já to zkusil. Bral jsem dvě tablety denně. A to, co teď napíši - ačkoli neuvěřitelné - přísahám, že to tak bylo. Po jednom měsíci jsem v rámci své profese (lesník) byl nucen jít 12 km proti svahu. Byl srpen. A já se VUBEC nezapotil. Když jsem si to uvědomil, nechtěl jsem tomu věřit. Jsou firmy, které si na zdravý hrají a jsou firmy a lidé, kteří mají zdravé pacienty. A tito by měli být královsky zaplaceni. Lékař by neměl být placen za to, kolik má nemocných pacientů, ale kolik má zdravých svěřenců. Tento přípravek může směle vyřadit ze hry kvantitu daleko známějších přípravků od renomovaných farmaceutických výrobců. 

Emailová pochvala

 • 20.08.2020
 • Marek

Dobrý den,
předem mého dotazu vám chci velmi poděkovat za vaší neskutečně výbornou léčivou kosmetiku, ať už se jedná o Healer gel nebo krém. Používám oboje pravidelně cca již 2 roky. Máme tu v sídlišti skvělou lékárnu, proto objednávám přes ní, abych podpořil její činnost. Gel mi již mnohokráte pomohl při poranění a společně s krémem oceňuji výborné omlazující vlastnosti. Považuji vaše výrobky za jedny z nejlepších na světě. ještě jednou - díky.

Chudokrevnost

 • 19.08.2019
 • Monika

Ze zdravotních důvodů mi chirurgové provedli gastrojejunální bypass. Nevýhodou této operace je skutečnost, že část tenkého střeva, ve které se vstřebává železo, je odstraněna a vede to k těžké a nebezpečné chudokrevnosti. Užívala jsem různé preparáty železa, ale bylo to bez efektu a mně se prohlubovala chudokrevnost, která začínala být život ohrožující. Hematologové mi museli dávat nitrožilní injekce železa. Nebylo to vůbec příjemné a efekt byl pochopitelně jen krátkodobý. Podařilo se mi získat kapsle HEALLER HEM. Půl roku užívám 4 kapsle denně. I když je to neuvěřitelné, už mám normální krevní obraz i normální hladinu železa v krvi. Doufám, že se brzy doplní i zásobní železo.

Kožní problémy

 • 11.07.2019
 • Klientka - 81 let

Začala jsem si tím Healer krémem mazat takovou tmavou – nevím, jak to nazvat, ale je to na tváři, zřejmě něco jako stařecká bradavice – tak se mi to výrazně zmenšilo a dokonce i trochu odbarvilo. Jsem nadšená.

Suchá kůže

 • 11.07.2019
 • Jana

Okolo nosu jsem měla drobné šupinky suché kůže, kterých jsem se nemohla zbavit. Již po několika použitích Healer krému se to výrazně spravilo, šupinky mizí. Díky!

Opar na rtu

 • 25.04.2018
 • Irena

Před časem jsem si na základě vaší reklamy na Facebooku zakoupila Healer Gel. Jsem člověk, který v zimě velice často trpí na opary a tak jsem se rozhodla jej bez většího očekávání vyzkoušet. A musím uznat, že účinky gelu mě hodně překvapily. Již po několika dnech po aplikaci na začínající opar došlo rychlemu hojení a za necelý týden bylo vše zahojeno. Od té doby se mi opary začaly tvořit ještě několikrát, ale Healer gel je vždy spolehlivě zahojil již v jejich zárodku. Děkuji za produkt, který narozdíl od jiných a více propagovaných produktů opravdu funguje! Irena

Praskající kůže

 • 18.01.2017
 • Mirek

Dobrý den, velice dlouho jsem hledal a vyzkoušel různé druhy hojivých prostředků, které by mi pomohly od praskající kůže na prstech. Těmito problémy trpím již několik let a jedná se o hluboké a bolestivé praskliny. Protože ruce bývají velmi používanou součastí tak i jizvy se velice dlouho a špatně hojily, proto jsem hledal přípravek, který jizvy zacelí co možná nejdříve. Ze všech zkoušených přípravků mi nejvíce pomohl právě váš Healer gel, který rány zacelí již během několika dnů tak aby se znovu neotvíraly i při namáhání. Rozhodně tento přípravek můžu doporučit i dalším, kteří trpí podobnými problémy.

Opary

 • 18.08.2016
 • Michaela

Již od mládi velmi trpím na opary na rtu, které se špatně a hlavně dlouho hojily. Vyzkoušela jsem spousty různých "zázračných" výrobků, některé nějaký účinek měly, ale většinou byly absolutně bez úspěchu. Při pročítání jedné internetové diskuze jsem narazila na Healer Gel a řekla si, že nemám co ztratit a objednala jej. Jakmile se mi opět opar udělal, začala jsem jej mazat tímto gelem a byla jsem tedy hodně překvapená, když jsem hned druhý den zaznamenala výrazné zlepšení. Gel již používám necelý půlrok a za tu dobu jsem vysledovala, že je nutné opar gelem namazat (stačí malá vrstvička) ihned, když pocítíte, že se opar začíná dělat. Pokud jej podchytíte hned v zárodku tak do tří dnu je po oparu. V případě, že je opar již "silně rozjetý" nebo dokonce máte strup, tak se účinek gelu trochu snižuje, ale i tak je jeho učínek výrazně rychlejší než u všech jiných výrobků. které jsem vyzkoušela. Navíc mám i malého syna takže není nouze o různé ranky a oděrky, gel je perfektní i na toto, stačí odřeninu lehce přemáznout, ideálně večer před spaním a za pár dnů až týden není po odřenině ani památky. Určitě všem doporučuji vyzkoušet.

Řezná rána

 • 14.06.2016
 • Lucie
Před
Před
Po
Po

Při mytí nádobí mi v ruce praskla tenká sklenice a jeden ze střepů se zaryl do prstu, rána byla hluboká a silně krvácela. Nejdříve jsem chtěla jet na pohotovost nechat ránu zašít, ale nakonec jsem ji pouze přelepila náplastí, obvázala a nechala takhle do druhého dne, při každém zakřivení prstu rána praskla a začla opět silně krvácet. Od druhého dne jsem začala ránu pravidelně mazat Healer gelem, vždy ráno a večer před spaním. Přesně po sedmi dnech je rána zcela srostlá a zůstala pouze malá jizvička, kterou dále přemazávám již pouze večer. Protože Healer gel používám už delší dobu, rozhodla jsem se, že průběh hojení nafotím. Výsledek vidíte sami. :)

Zarudlé oční koutky

 • 17.03.2014
 • Jana P.

Obzvlášť v zimním období trpím popraskanými vnějšími očními koutky a i rty. Používala jsem asi 2 měsíce Healer Gel a tyto potíže mi zcela odezněly. Tímto děkuji :--))) !

Řezné rány

 • 06.01.2014
 • Václav

Rád vařím a při práci chci mít ostré nože. Jenže pokaždé, když si je nechám nabrousit, pořežu se. Dřív to tolik nevadilo, ale s věkem přišly zdravotní problémy, rány se hojí hůř a navíc – beru léky na ředění krve. Takže řezné rány se mi hojí pomaleji a o to více krvácí.

Naposledy jsem si udělal opravdu hlubokou řeznou ránu na malíčku. Manželka mi na to dala vrstvu gelu a obvaz. Druhý den jsem si obvaz sundal, protože mi zavazel. Překvapilo mě, že rána byla „slepená“ . Znovu jsem dal gel, pak ještě další den a dál už to ani nebylo zapotřební. Do týdne byla rána zahojena. Nezůstala ani jizvička.

Psoriaza

 • 16.12.2013
 • Honza D.

Psoriázu mám již 40 let. Takže jsem si na její projevy již dost zvyknul. Stále mě ale trápily projevy na rukou, které byly nepříjemné při kontaktu s lidmi. A právě užívání prostředku Healer mě tohoto problému zbavilo. Při pravidelném používání se po cca 2 měsících ložiska zklidnila, zmenšila a stala se hlavně nenápadná. Healer gel je třeba přetírat mastným krémem. Ideální by byla forma masti.

Záděry

 • 11.12.2013
 • Vašek

Velmi často trpím na záděry a téměř vždy se mi kůže v okolí nehtu strhne až do masa a potom to hodně krvácí i bolí. Zkoušel jsem spoustu věcí, ale nejlépe mi zabírá, když si namažu postižené místo Healer gelem a následně použiji ještě krém na ruce. Výsledek rychlosti zahojení je pro mne vždycky překvapením.

Akné

 • 19.11.2013
 • Eva

Moje zkušenosti s přípravkem Healer Gel jsou velice pozitivní. Vždy jsem trpěla na akné v oblasti obličeje, ať už v menší či větší míře. Dermatologicky se mi podařilo můj stav pleti jakž takž stabilizovat, ale občas se mi stejně nějaký pupínek udělá. Řešení je jednoduché: nanesu na narušený pupínek v tenké vrstvě Healer Gel, na místě se udělá stroupek, který ranku zacelí a pór se do druhého dne zatáhne a zcela zahojí. Žádné zarudnutí, místo není ani podebrané, bolavé, nic. Připadá mi to velice jednoduché a hlavně bez následných jizviček.
Od té doby tvoří, tento malý zázrak, součást mojí kosmetické výbavy.

Opar, koutky a Healer gel

 • 10.11.2013
 • Simona K.

Neuvěřitelně rychle - pouze po dvojí aplikaci Healer gelu se zahojil koutek (nezahojený mě trápil 5 dnů). Často trpím na opary a vím, jak dlouho trvá, než se kůže pod rtem zotaví - s Healer gelem se tato doba hojení zkracuje na minimum. Rozhodně tento výrobek doporučuji!

Prsní bradavky

 • 08.10.2013
 • Jaroslava

V rodině se nám narodilo miminko, ale protože malá slečna je hodně hladová, tak mamince "rozkousala" bradavky. Gel velmi dobře zafungoval, bradavky jsme mazali po každém kojení tenkou vrstvou a během třech dní se ranky na bradavkách začaly hojit. Mohu doporučit i na rozbolavěné koutky na ústech. Také hned po prvním natření došlo ke zklidnění.

Použití Healer gelu

 • 26.09.2013
 • Marie

Pracuji jako zdravotní sestra v infekčním prostředí a poměrně často trpím bolestivými prasklinkami v koutcích úst. Vyzkoušela jsem s menším i větším úspěchem spousty přípravků. Nedávno jsem měla možnost použít Healer Gel. A byla jsem mile překvapená. Stačí jednou až dvakrát natřít v tenoučké vrstvě a během krátké doby jsou koutky zhojeny. Teď už mám Healer pořád po ruce.

Moje druhá zkušenost s přípravkem Healer je při ošetření spáleniny. Syn, který pracuje u velké stavební společnosti, se jednou na víkend vrátil domů s asi dva dny starou spáleninou na předloktí ruky. Při údržbě motoru se dost ošklivě spálil a ránu nijak neošetřil. Během víkendu jsme ruku opakovaně ošetřili Healerem a v pondělí ráno odjížděl s ránou viditelně se hojící. Je to už dva měsíce a na ruce mu zůstala jen celkem nepatrná jizva. A to i přesto, že čerstvě zhojenou spáleninu během léta nijak nechránil před sluníčkem.

Svědění a bolesti konečníku

 • 24.09.2013
 • Richard

Díky svému sedavému zaměstnání mám docela problém v spodní části těla, lidově řečeno s „vlkem“. Předpokládám, že to asi znáte. Už jsem toho vyzkoušel docela hodně a taky hodně protrpěl. Od extrémní hygieny až po mokré hojení, bohužel bez úspěchu :-(.

Až známá mi doporučila Healer gel. Zjistil jsem si, že tento gel obsahuje krevní výtažky a tudíž by mohl fungovat i v prostředí, kde je přirozeně vlhko. Bohužel k „vlku“ mi ještě navíc popraskala kůže na svěrači a celá situace byla velmi bolestivá, takže jsem se docela těšil, až novinku vyzkouším. Po toaletě jsem se pořádně do sucha utřel a pak aplikoval malé množství Healer gelu na svěrač.

To, co pak následovalo, mě dost zaskočilo, jelikož jsem nečekal takový úspěch :-). Gel okamžitě ochladil postižené místo a nepříjemné svědění, pálení a bolest přestaly.
Od té doby, kdykoliv mám tento problém, nepoužívám nic jiného.

Popálenina

 • 17.09.2013
 • Marcela

Při vytahování horkého plechuz trouby jsem si popálila kůži na pravé ruce. Ani jsem to neochlazovala a hned jsem si postižené místo potřela tenkou vrstvičkou Healer gelu. Je dobré, že gel popáleninu také ochladil. K mému úžasu se mi vůbec nevytvořil puchýř. Kůže zůstala plochá, sice zahnědlá, ale plochá. Mohu doporučit.

Odřeniny

 • 11.09.2013
 • Jana

Nedávno jsem spadla z kola a ošklivě jsem si podřela kolena. Vzpomněla jsem si na váš regenerační gel. Odřeniny jsem pořádně vymyla vyčistila a nanesla přímo na ně tenkou vrstvu gelu. Znovu jsem gel mazala na odřeniny asi dvakrát denně. Překvapilo mě, že se rána rychle zatáhla a přestala krvácet. Vlastní hojení bylo skoro o polovinu kratší a nezůstaly mi žádné jizvičky. Vzhledem k tomu, že odřeniny u mě nejsou žádnou vzácností, jsem ráda, že existuje něco, co mi takto pomůže k jejich rychlému zhojení.

Reakce na prací prášek

 • 13.03.2013
 • Mirka

Přeprala jsem si pár kousků prádla v ruce a dostala jsem alergickou reakci na použitý prací prášek. Kůže na ruce mi popraskala, strašně to svědilo a nehojilo se to. Po šesti týdnech neúspěšné léčby mi doktorka nasadila mast s kortikoidy. Po dvou týdnech byla situace stejná. Krvavý ekzém a příšerné svědění. Kamarádka mi poradila Healer gel. Mazala jsem ho dvakrát denně. Úleva přišla rychle, po týdnu bylo viditelné zlepšení a za další týden už byla kůže zdravá.