Kosmetika Healer

Vše skladem. Poštovné již od 55 kč a nad 2500 kč zdarma.

Proč naše produkty?

HEALER gel® - NOVINKA pro aktivní regeneraci kůže a hojení ran, aneb když víte jak na kmenové buňky.

Vzhledem k tomu, že se již 11. rokem věnuji mimo lékárnické profese také oboru, týkající se lidských tkání a buněk (několik let jsem řídila privátní tkáňovou banku), ihned jsem pochopila, jak obrovský potenciál má HEALER gel® pro své uživatele. Umí totiž neuvěřitelně rychle na buněčné úrovni hojit a regenerovat pojivové tkáně, urychluje a stimuluje vlastní regenerační procesy pokožky (podle dosavadních zkušeností uživatelů dochází k rychlejší regeneraci a zhojení v rozmezí 40-60 % oproti normálu). A první výsledky jeho používání ukazují, že své trumfy z rukávu zřejmě ještě zcela nevytáhnul. Dovolte mi proto se s vámi podělit o mé zkušenosti a informace o produktu.

PharmDr. Lucie Hlávková
odborná konzultantka v oboru lidských tkání a buněk.

produkty
  • healer gel tubička 5ml
  • healer gel dávkovač 30ml
  • healer gel polštářek 1ml

CO TOMU PŘEDCHÁZELO?

Malému inovativnímu týmu lékařů z Česka se podařilo vyzkoumat, že když zpracují krev získanou z krve živých zvířat speciální technologií, uvolní velké množství proteinů, které ovlivňují jednotlivé fáze reparace a regenerace tkání. Zrychlují regeneraci poškozené tkáně, ovlivňují mezibuněčnou komunikaci a předávají informace k interakci receptorů buněčných membrán.

O CO JDE?

Efekt HEALER gelu® je založen na silných biostimulačních účincích a vysokém hojivém potenciálu izolovaných glykoproteinů, které mají stimulační vliv na celou řadu buněk. Signální proteiny derivované z krve se totiž váží na buněčné membrány a aktivují pojivové a mezenchymální kmenové buňky. Díky tomu se HEALER gel® aktivně podílí na reparaci poškozené tkáně a vykazuje silný regenerační a hojivý účinek.

?

KDY A JAK DOPORUČIT HEALER GEL®

Předem je třeba říci, že HEALER gel® není léčivo, ale schválená kosmetika (regenerační gel). Unikátní způsob přípravy je nyní předmětem patentového řízení. HEALER gel® je notifikován v rámci EU. Toto zařazení pod kosmetické přípravky však nijak nesnižuje jeho hojivý potenciál a efektivitu. V současnosti již několik lékáren HEALER gel® ku prospěchu pacientů prodává. Obvykle se aplikuje 2x denně lokálně na ošetřované místo v tenké vrstvičce do doby vymizení příznaků.

Z dostupných materiálů vyplývá, že HEALER gel® má díky svým vlastnostem široký terapeutický potenciál (neobsahuje totiž žádnou chemickou ani fyzikální účinnou látku, nemá vedlejší účinky a nezpůsobuje žádné lékové interakce). Díky svým mimořádným vlastnostem je vhodný zejména tam, kde je zapotřebí maximálně posílit regeneraci. (Pozn.: Pozor, HEALER gel® nepleťte s HemaGelem® Apotex, jehož účinek je dán jeho fyzikálně-chemickými vlastnostmi a funguje jako „vlhké krytí“). S úspěchem se již využil v péči o rozpraskané prsní bradavky (dítě může být ihned po zaschnutí gelu přiloženo k pití), hojí veškeré jizvy po operacích (chirurgické zákroky - ideální na čerstvé rány vč. císařského řezu, epiziotomie apod.), opary, prasklé koutky, anální fisury, řezné rány, odřeniny, popáleniny, stavy po tetování, piercingu, nástřelu náušnic. Je vhodný také po depilaci a holení a na některé typy akné (zejména na fázi dohojení). Pozoruhodný efekt byl zjištěn i na pacientech s lupenkou či některých typech ekzémů. Již první zkušenosti s aplikací produktu HEALER gel® ukazují, že je natolik regenerační a současně univerzální, že může pomáhat i v tak závažné problematice, jakou je třeba i nemoc motýlích křídel, což dokazuje již několik pacientů, kteří tento regenerační přípravek mohli díky své informací osvícené lékařce použít (Pozn.: Tuto informaci jsem získala z XI. výroční konference organizace DEBRA ČR, konané 5.4.2014 v Brně).

PharmDr. Lucie Hlávková
odborná konzultantka v oboru lidských tkání a buněk